VIDEO/ Basha: Rama e ka mendjen te 200 mln eurot e TK, asnjë fjalë për Dakon

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka reaguar sërish sot për aferën skandaloze të dyshes Rama-Veliaj bashkë me mafien e ndërtimit, që duan të shembin Teatrin Kombëtar për të pastruar 200 milionë euro.
Ndërkohë, Basha thekson se Edi Rama nuk ka belbëzuar asnjë fjalë për ‘bankomatin personal, Vangjush Dako’.
Reagimi i kreut të opozitës, Lulzim Basha: Afera e 6 kullave 200 milionë euro e treshes Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës është obsesioni dhe makthi i hajdutit psiqik që akoma nuk ka belbëzuar asnjë fjalë për ortakun dhe bankomatin e tij personal Vangjush Dako.

Afera e 6 kullave 200 milionë euro e treshes Rama-Veliaj-Mafia e Ndërtimit dhe Drogës është obsesioni dhe makthi i hajdutit psiqik që akoma nuk ka belbëzuar asnjë fjalë për ortakun dhe bankomatin e tij personal Vangjush Dako:

Posted by Lulzim Basha on Friday, 2 August 2019