“Ka vetëm një opozitë, ajo është PD”/Gazment Bardhi publikon videon: Berisha-Rama-Meta janë bashkë për të mbajtur Shqipërinë peng!

 

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar një video teksa akuzon ish-kryeministrin Berisha, Ilir Meten dhe Edi Ramen. Bardhi shkruan se njëri kordinon sulmin mbi PD, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD.

“Njëri kordinon sulmin mbi PD, tjetri financon foltoren, tjetri zbaton skenarin për shkatërrimin e PD. Të tre kanë të njëjtin hall, të tre duan ta mbajnë Shqipërinë peng. Kushdo e ka të qartë se ata janë bashkë, se në Shqipëri ka vetëm një opozitë, që është PD. Zgjidh Ramën dhe merr Berishën dhe Meten. Zgjidh Berishën e Meten dhe merr Ramën.”- shkruan ai.