Browsing Category

POLITIKE

Kurbini masivisht ne protestën e Tiranës

Kreu u degës së PD-së në Kurbin në thirrjen e tij për t'ju bashkuar protestës së sotme në kryeqytet, duket sa janë bashkuar mjaft mbështetës. Behar Haxhiu ditën e djeshme ka bërë thirrje publike simpatizantëve të opozitës, si dhe tërë…

Protestë para Kuvendit e rinjve demokratë 

Të rinj të Forumit Rinor të PD janë mbledhur sot para parlamentit për të protestuar, por ata janë përballur me Policinë, e cila ka përdorur edhe forcën për t’i larguar. Për disa minuta ata thirrur përpara godinës ku po zhvillohet seanca,…