Browsing Category

VENDI

 SPAK arreston ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka

Arrestohet nga SPAK ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka. Sipas burimeve, bëhet fjalë për hetimin e nisur për çështjen e inceneratorëve, Burime bëjnë me dije  se forcat operacionale kanë mbërritur paraditen e sotme në Durrës, dhe kanë…

Tirana paralizohet nga trafiku i automjeteve

Sikur të mos mjaftonin reshjet e shiut, Tirana është paralizuar edhe nga trafiku i automjeteve. Prej më shumë se një ore kryeqyteti është në kaos. Policia Rrugore e Tiranës ka dhënë detaje për rrugët që duhet të shmangin përdoruesit e…