Browsing Category

VENDI

 SPAK arreston ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka

Arrestohet nga SPAK ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka. Sipas burimeve, bëhet fjalë për hetimin e nisur për çështjen e inceneratorëve, Burime bëjnë me dije  se forcat operacionale kanë mbërritur paraditen e sotme në Durrës, dhe kanë…