Browsing Category

LAJME

Caroline Ziadeh shefe e re e UNMIK

Libanezja Caroline Ziadeh është emëruar përfaqësuesja e re e Sekretarit të Përgjithshëm të OKB në Kosovë dhe Emërimi i Caroline Ziadeh në krye të UNMIK-ut është bërë nga Sekretari i Përgjithshëm i OKB, Antonio Guterres. Zonja Ziadeh do të…