Berisha zhvendos Foltoren në Fushë- Krujë  

 

Ish kryeministri Sali Berisha ka zhvendosur foltore e tij  ne përpjekjet për të rimarrë kreun e Partisë Demokratik ne qyTetetin e Fushë -Krujës , Njoftimi u be një ditë më parë nga vete Berisha në profilin e vet në FB.

Njoftim.
Neser, diten e marte me date 16 nentor ora 17:00, ne Kinemane e qytetit te Fushe Krujes do te mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb