Mafia e shtypit ?! Fevziu të tregojë emrat !

Nga Nebil Çika Drejtuesi i emisionit Opinion në Tv Klan Blendi Fevziu ka hapur edhe një here problemin e kapjes se mediave shqiptare nga qeveria apo krimi i organizuar . Ne emisionin e djeshëm ku ishte i ftuara ish ministri i brendshëm…

OKTAPODI

Nga Roland Bejko Sajmir Tahiri u tha gazetarëve: "Nuk keni parë gjë akoma" menjëherë pasi nga shtëpia e tij sapo kishte dalë miku më i afërt i vëllait të Edi Ramës dhe vetë atij. Çfarë donte ai aty? Ka qenë i dërguari i…

Tahiri duhet te sqaroje poziten e tij!

Nga Armand Maho Le te besojme per nje moment se eshe ashtu sic thote ministri i brendshem qe permendja e emrit te tij ne bisedat e trafikanteve ishin “ pallavra kriminelesh”! Kam gjithe predispozicionin te besoj ate pjesen vulgare brenda…