Monthly Archives

October 2017

Bohemi me fatin e kurvës !

Nga Armand Maho Per ta kuptuar me mire ate qe ndodhi dje mes rames dhe gazetareve, une ka kohe qe e kam thene mendimin tim dhe skam cfare shtoj. Fati dhe Zoti nganjehere gjejne rruge te cuditshme. Ja kush ja ben gjyqin gazetareve, kush i…

HABILAJT E MEDIAS

Nga Agim Xhafka Sot i ashtuquajturi kryeminister,pjellë në maternitetin e drogës,iu hakërrye gazetarëve,që me një mikrofon në dorë rrinë e presin në shi e në diell delirantin,se ata sipas tij ishin idiotë,trungje,fundkazanë,llum,nuk…